نشست توجیهی مشورتی رابطین کانون های مساجد استان یزد برگزار شد
نشست توجيهي مشورتي رابطين کانون هاي مساجد استان يزد برگزار شد

نشست توجیهی مشورتی رابطین کانون های مساجد استان یزد برگزار شد

نشست توجيهي مشورتي رابطين کانون هاي مساجد استان يزد با حضور مسئول دبيرخانه شوراي سياست‌گذاري ستاد فهما کشور برگزار شد.
شناسه خبر : 22303 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۹:۳۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) استان یزد: نشست توجیهی مشورتی رابطین کانون های مساجد استان یزد، با حضور حسین براتی، مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری فهما کشور برگزار شد.

 

براتی در این نشست طی سخنانی اظهار کرد: تعداد قابل توجهی از کانون های فرهنگی هنری استان یزد ذیل طرح ملی ایران قوی، امسال موفق به کسب مجوز شدند که معرفی و فعالیت این کانون ها در سامانه بچه های مسجد فرصتی برای ایفای نقش اعضای کانون ها را فراهم می سازد.

 

مسئول دبیرخانه شورای سیاست گذاری ستاد فهما در بخش دیگری از مباحث خود گفت: یکی از مشکلات روستاها به نبود زیرساخت های مناسب اینترنتی باز می گردد که امیدواریم با اقدامات و برنامه های پیش رو تصمیم خوبی در این راستا و به منظور سهل شدن ثبت فعالیت های کانون ها در سامانه بچه های مسجد صورت پذیرد.

 

در ادامه حجت الاسلام مظفر سالاری، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با بیان اینکه در نخستین دوره از رویداد ملی فهما شاهد حضور پررنگ کانون های مساجد استان یزد بودیم، اظهار کرد: استقبال کانون های استان در نخستین دوره این رویداد بالا بود به نحوی که تعداد 38 کانون توانستند رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص دهند.

 

وی افزود: در سال جاری نیز فعالیت های کانون های مساجد استان یزد در قالب طرح ملی « ایران قوی» برنامه ریزی شده است که امیدواریم شاهد این حضور پرشور باشیم.

 

گفتنی است در ادامه این مراسم نیز رابطین کانون ها در خصوص فعالیت های کانون های خود در طرح ملی ایران قوی و همچنین سامانه بچه های مسجد  مطالبی ارائه کردند.