سفر یک‌روزه مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما به استان یزد
سفر يک‌روزه مسئول دبيرخانه شوراي سياست‌گذاري ستاد فهما به استان يزد

سفر یک‌روزه مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما به استان یزد

براتي، طي سفر يک روزه به استان يزد در جريان فعاليت‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد اين استان قرار گرفت.
شناسه خبر : 22302 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۹:۲۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان یزد: حسین براتی، مسئول دبیرخانه شورای سیاستگذاری ستاد فهما، 20 دی ماه طی سفری یک روزه به استان یزد در جریان فعالیت های ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان قرار گرفته و با تنی چند از مسئولان این استان دیدار و گفت وگو کرد.

 

بر پایه این گزارش، براتی در دیدار با «مجید جوادیان زاده» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، در رابطه با شورای سیاست گذاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان و اهمیت برگزاری این شورا به گفت وگو پرداخت.

مسئول دبیرخانه شورای سیاست گذاری ستاد فهما همچنین در بخش دیگری از سفر خود، در نشست مجازی رابطین فهمای این استان شرکت کرده و در جریان آخرین اقدامات ستاد کانون های مساجد این استان در طرح ملی ایران قوی قرار گرفت.

 

این گزارش می افزاید: بازدید از کانون  غدیر یزد و گروه سرود فجر جاوید نیز به عنوان یکی دیگر از برنامه های این سفر یک روزه بود.

براتی در بازدید از این دو کانون فرهنگی هنری با اشاره به طرح ملی ایران قوی گفت: در این طرح  بر اساس رواق های مختلفی که وجود دارد کانون ها می توانند فعالیت های خود را ثبت کنند که در این راستا امیدواریم بار دیگر این کانون بتواند در سطح کشور بدرخشد و رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص دهد.

 

مسئول دبیرخانه شورای سیاستگذاری فهما کشور در ادامه برنامه های سفر یک روزه خود، از کانون باب الحوائج یزد نیز بازدید به عمل آورد.