مدير ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد استان يزد از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بهاباد بازديد کرد

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان یزد از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهاباد بازدید کرد

مدير ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور به همراه کارکنان اين مجموعه از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي بهاباد بازديد کرد.
شناسه خبر : 14067 تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۲۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) استان یزد: حجت‌الاسلام و المسلمین «مظفر سالاری» مدیر ستاد هماهنگی استان یزد به همراه کارشناسان این مجموعه با «مهدی اسماعیل زاده»،  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهاباد دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

اسماعیل زاده در این دیدار طی سخنانی اظهار کرد: کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان بهاباد به برکت رویداد ملی فهما بار دیگر جان گرفتند و فعالیت‌های خوبی را در کارنامه کاری خود ثبت کردند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهاباد گفت: کانون‎های زیادی حتی از مناطق محروم توانستند امتیازهای بسیار خوبی را در فهما کسب کنند و بیشتر آنها در مسابقات مختلف در سامانه بچه های مسجد شرکت می کنند و توانستند برنده بشوند.

 

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام سالاری اظهار کرد: شهرستان بهاباد دارای کانون‌های فرهنگی هنری  فعالی است که باید همگی به آنها توجه بیشتری کنیم و از آنها در زمینه های مختلف حمایت کنیم.

 

وی افزود: با اینکه اداره فرهنگ  ارشاد اسلامی شهرستان بهاباد نیرو و بودجه به اندازه کافی ندارد با این وجود توانسته است خوب کار کند و در زمینه فعال کردن کانونها مثمر ثمر عمل کرده است.